HAKKIMIZDA

2011 yılında kurulan Zen Tıp Sağlık Hizmetleri Gaziantep ve Kahramanmaraş bölgesinde sınırlı bir pazara sahip küçük bir işletme olarak faaliyetlerine başlamıştır.

ZEN Tıp Sağlık Hizmetleri,2013 yılında SYSMEX in Roche Diagnostics’ten ayrılması ve Türkiye Pazarına Sysmex Türkiye olarak girmesiyle, 2014’de Gaziantep,Kahramanaraş,Kilis ve Adıyaman bölge bayisi olarak hizmete başlamıştır. Zen Tıp ilk olarak özel hastane ve sağlık kurumlarına verdiği hizmet ile Gaziantep bölgesinde tanınmış ve diğer bayiliğini yaptığı bölgelerde de faaliyetini sürdürmüştür.

Zen Tıp Sağlık Hizmetleri hizmet verdiği özel ve kamu kurumlarında,kurum menfaatleri faydasını gözeten hizmet anlayışı sayesinde, kısa zamanda bölgenin güçlü firmaları arasına girmeyi başarmıştır. “Güçlü organizasyonu ve uzman kadrosu ile Devlet Hastaneleri, Üniversiteler ve Özel kurumlar olmak üzere bir çok kuruma 7/24 hizmet vermiş,bölgede en iyi hizmet firması olmayı hedeflemiş ve bunuda başarmıştır. Kendi bölgesindeki %95(Hemogram Pazarı) seviyesinde ki pazar payı ile büyük bölge hastanelerinin tümüne hizmet vermektedir.

 

15 Temmuz Mh. 148042 Nolu Sk. No:24 Şehitkamil / Gaziantep

Telefon

Telefon

Telefon : +(90) 342 220 11 60 Fax : +(90) 342 220 11 61

  Email

Email

info@zentip.com.tr