SYSMEX XN 1000

Ürün Detayları

XN-1000 –Sysmex´in en gelişmiş analizörü kullanıma sunuldu

XN-1000 bağımsız tezgah üstü cihazıdır. Rerun & Reflex konfigürasyonunda, XN-1000 mümkün olan en kısa süre içinde tekrarlanabilir sonuç kalitesi sunar. Sonuçların güvenilmez olarak değerlendirildiği örnekleri otomatik olarak yeniden analiz ederek manuel müdahaleleri önemli ölçüde azaltır, zaman ve kaynak tasarrufu sağlar. Geri dönüş süresi üzerinde olumsuz bir etki oluşmaz. Reaktif yönetimi de basittir –isterseniz reaktiflerinizi bir analizör vagonuna entegre edebiliriz.

XN-1000 mevcut tüm tanı uygulamaları ile donatılabilir. Kurulumun yapısına bağlı olarak, XN Rerun & Reflex kural tabanlı çeşitli testler gerçekleştirir. Söz konusu örnekler genişletilmiş ölçüme otomatik olarak alınır. Genişletilmiş ölçüm sadece, ek bir tanısal değer sağlaması koşuluyla yapılır.

XN-1000 bağımsız bir sistem olsa da, opsiyonel yazılım ile eşsiz şekilde esnek hale getirilebilir. Başka yerlerdeki diğer XN konseptleri ile ağ bağlantısı kurulabilir. Nöroloji servislerinde vücut sıvısı ölçümlerinde kullanılan sistemleri düşünün veya transfüzyon merkezlerini ele alın. Üstelik uzak bağlantı hizmetlerimiz sayesinde, birlikte destek kalitesinin seviyelerini tanımlayabilir, garantili hizmet yanıt süreleri sunabilir ve maksimum sistem çalışma zamanı sağlayabiliriz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Teknoloji

 • Tüm modlarda Floresans Akış Sitometrisi

Aspirasyon hacmi

 • Tüm modlarda 88 μl

İş hacmi

 • 100 numune/s

Kalite kontrol

 • XN Check ve XN Check BF

PARAMETRELER

 • Standart 28 tanı parametresi
  XN-CBC = NRBC ile birlikte
  XN-DIFF = XE-5000’i verimliliği
  Opsiyonel 16 tanı parametresi

15 Temmuz Mh. 148042 Nolu Sk. No:24 Şehitkamil / Gaziantep

Telefon

Telefon

Telefon : +(90) 342 220 11 60 Fax : +(90) 342 220 11 61

 Email

Email

info@zentip.com.tr